Персональний комп'ютер Artline Business X24 X24v16
Фото 12 | від 13 386 до 15 118 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Athlon, X4 950, 3.5 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon RX 550, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business X24 5
Характеристики
Artline Business X24 X24v16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business X24 X24v16
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business X24v16 | 13 641 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business X24 (X24v16) | 13 641 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business X24 (X24v16) | 13 670 грн. |
Десктоп Artline Business X24 (X24v16) | 13 494 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business X24 (X24v16) | 13 542 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо