Персональний комп'ютер Artline Gaming X34 X34v16
Фото 20 | від 20 886 до 23 693 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon RX 560, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X34 12
Характеристики
Artline Gaming X34 X34v16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X34 X34v16
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X34v16 | 21 363 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X34 (X34v16) | 21 363 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X34 (X34v16) | 21 410 грн. |
Десктоп Artline Gaming X34 (X34v16) | 21 000 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X34 (X34v16) | 21 210 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо