Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 X39v44
Відео 20Фото 12 | від 27 191 до 30 326 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1660 SUPER, 6 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X39 65
Характеристики
Artline Gaming X39 X39v44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X39 X39v44
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39v44 | 27 321 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39, GTX 1660 X39v44 | 27 321 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v44) | 27 321 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X39 (X39v44) | 27 191 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X39 (X39v44) | 27 447 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо