Персональний комп'ютер Artline Gaming X55 X55v20
Фото 30 | від 32 319 до 36 061 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 11400F, 2.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce GTX 1660 SUPER, 6 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X55 25
Характеристики
Artline Gaming X55 X55v20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X55 X55v20
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X55v20 | 33 045 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X55 (X55v20) | 33 045 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X55 (X55v20) | 33 118 грн. |
Десктоп Artline Gaming (X55v20) | 32 319 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X55 (X55v20) | 32 809 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо