Персональний комп'ютер Artline Gaming X55 White X55WHITEv40
Фото 13 | від 41 430 до 46 210 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 12400F, 2.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X55 White 16
Характеристики
Artline Gaming X55 White X55WHITEv40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X55 White X55WHITEv40
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X55WHITEv40 | 41 631 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X55WHITE (X55WHITEv40) | 41 631 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X55WHITE (X55WHITEv40) | 41 821 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X55WHITE (X55WHITEv40) | 41 430 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Gaming X55WHITE (X55WHITEv40) X55WHITEv40 | 41 631 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо