Персональний комп'ютер Artline Gaming X90 X90v17
Фото 8 | від 59 396 до 66 840 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 12600KF, 3.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060 Ti, 8 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X90 4
Характеристики
Artline Gaming X90 X90v17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X90 X90v17
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X90v17 | 61 230 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X90 (X90v17) | 61 230 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X90 (X90v17) | 60 786 грн. |
Десктоп Artline Gaming (X90v17) | 59 694 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X90 (X90v17) | 60 213 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо