Кавоварка Ascaso Steel Duo PID
Відео 18Фото 3 |
Ascaso Steel Duo PID |
|
Електронне управління для регулювання тиску, температури води і пари
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ascaso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ascaso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ascaso Steel Duo PID
Усі ціни 8 →ASCASO Steel DUO PID White&Wood | 72 880 грн. |
Ascaso Steel Duo PID | 87 412 грн. |
ASCASO Steel DUO PID White&Wood | 76 524 грн. |
ASCASO Steel DUO PID Inox&Wood | 72 880 грн. |
ASCASO Steel DUO PID Black&Wood | 72 880 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →