Кавоварка Ascaso Steel Uno PID
Відео 11Фото 3 |
Ascaso Steel Uno PID |
|
Електронне управління для регулювання тиску, температури води і пари
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ascaso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ascaso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ascaso Steel Uno PID
Усі ціни 6 →ASCASO Steel UNO PID White&Wood | 63 420 грн. |
ASCASO Steel UNO PID White&Wood | 60 400 грн. |
ASCASO Steel UNO PID Inox&Wood | 63 420 грн. |
ASCASO Steel UNO PID Black&Wood | 63 420 грн. |
ASCASO Steel UNO PID Inox&Wood | 60 400 грн. |
ASCASO Steel UNO PID Black&Wood | 60 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →