Електродуховка Asel AF 0123
Відео 3 |
Asel AF 0123 |
|
Компактна електрична духовка від досить відомого і популярного турецького бренду Asel. Відрізняється привабливим дизайном під «ретро» і механічним керуванням і може послужити хорошим рішенням для відносно невеликої кухні. Завдяки достатньої потужності, 3-м режимів готування і можливості регулювати температуру в діапазоні від 80 °С до 320 °С за допомогою термостата, виріб може піч, запікати, тушкувати — готувати всі ті страви, що і звичайна кухонна піч.
При цьому продумана електроніка, за твердженням виробника, дозволяє економити до 20% електроенергії. Духовка Asel 0123 обладнана двома нагрівачами, розташованими вгорі і внизу камери. Можна включати обидва нагрівача відразу або тільки один, який потрібен з технології приготування їжі. Таймер з автоматичним вимкненням розрахований на 90 хвилин. З його допомогою можна здійснювати контроль часу приготування страв. Внутрішні стінки корпусу виготовлені зі сплаву цинку і алюмінію, вони не схильні до окислення та іржі. Дверцята з 2-х слойного жаростійкого скла відкривається натисканням кнопки (система Easy Open). У комплектацію моделі входять хромонікелева решітка і 2 дека — прямокутний і овальний.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asel.
Купити Asel AF 0123
Усі ціни 20 →Електропіч Asel AF-0123 Black | 2 983 грн. |
Электропечь Asel af-40-23(af-0123 Black) | 3 096 грн. |
Asel AF-0123 Red | 2 589 грн. |
Електродуховка Asel AF-0123 Grey | 3 094 грн. |
Духовка настольная Asel AF-0123(40-23) Silver | 2 873 грн. |
Ми з дружиною та сином переїхали до передмістя, ближче до моєї роботи, яка власне і годує всю родину. Мені це навіть сподобалося, повітря чистіше, немає безликих натовпів городян, що вічно поспішають, і взагалі життя інше, більш розмірене. Були й суттєві мінуси, одним із яких стала відсутність газифікації. Дров'яне опалення цілком прийнятний варіант, тим більше, що в сучасний твердопаливний котел дрова можна підкладати тільки два-три рази на день. А ось без газу на кухні складно, тому ми купили газову варильну поверхню та завозимо балонний газ. Але духовку на балонному газі робити недоцільно і ми купили таку електричну духову шафу. Із завданнями запікання та випікання справляється непогано. У ній встановлено два потужні повітряні ТЕНи і вони можуть працювати спільно або кожен окремо, вибирається режим за допомогою відповідного регулятора на передній панелі. Там є налаштування термостата і таймер на півтори години зі звуковим сигналом. Користується духовкою в основному дружина, але я теж іноді займаюся кулінарними експериментами і кілька разів її включав. Прогріває досить швидко та гріє рівномірно. Але є деякі особливості на кшталт завищення реальної температури, і їх потрібно враховувати. Тоді і картопля запечеться чудово (мій перший експеримент) і печені яблука не підгорять і яблучний пиріг, який ми готували із сином на день матері, вийде смачним. Бюджетність "стирчить із усіх щілин". Метал, з якого вона зроблена дуже тонкий, просто жерсть якась. За розмірами духовка здається немаленькою, але вага для такого об'єму зовсім невелика. Так що великих фізичних зусиль до дверцят або інших елементів конструкції прикладати в жодному разі не можна. Перший запуск виявився "з душком". Тобто це був не просто запах, а справжній сморід на всю квартиру. Пізніше я дізнався, що при першому запуску так пахнуть усі електричні духовки і про цю особливість має бути окремий пункт в інструкції. Але інструкція до цієї духовки додавалася коротка і зім'ята, там про це не було жодного слова. |
Довго вибирали якусь модель придбати. Варіантів було кілька. Але купили Асеl 123 червоного кольору на 40 л. І не помилилися. Пироги виходять чудові, якщо дотримуватися інструкції нічого не пригорає. Ручки тримаються добре, скло прилягає щільно. Особливо подобається круглий лист. Місткий. Для маленької кухні чудова модель. Всім раджу, купуйте, залишитеся задоволені! Компактна. Складання виконана якісно. Гарний дизайн. Відповідна ціна. Причепитися нема до чого. Короткий провід. користуюся Asel AF 0123 місяць і більше |