Змішувач Asignatura Delight 75503800
Asignatura Delight 75503800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Delight 75503800
Усі ціни 23 →Змішувач для душа ASIGNATURA Delight 75503800 | 2 285 грн. |
Змішувач для душу ASIGNATURA Delight 75503800 | 2 285 грн. |
Змішувач для душу однозахватний ASIGNATURA Delight хром латунь без душовог | 2 285 грн. |
Змішувач для душу Asignatura Delight (75503800) 75503800 | 2 285 грн. |
Смеситель для душа ASIGNATURA Delight 75503800 | 2 286 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →