Душовий набір Asignatura Intense 65505800
Фото 3 |
Asignatura Intense 65505800 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Intense 65505800
Усі ціни 22 →Душова стійка ASIGNATURA Intense 65505800 | 2 699 грн. |
Душова стійка ASIGNATURA Intense 65505800 | 3 627 грн. |
Душова стійка ASIGNATURA Intense 65505800 kova-65505800 | 2 700 грн. |
Набір для душу із стійкою ASIGNATURA Intense із шлангом 1500мм ручною лійк | 2 699 грн. |
Душовий гарнітур Asignatura Intense (65505800) 65505800 | 2 699 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →