Материнська плата ASRock Z690 Phantom Gaming 4
Відео 6Фото 6 |
ASRock Z690 Phantom Gaming 4
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z690
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Всі характеристики
Купити ASRock Z690 Phantom Gaming 4
Усі ціни 41 →AsRock Z690 Phantom Gaming 4 (s1700, Intel Z690)Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 309 грн. |
ASRock Z690 Phantom Gaming 4Призначення: Для настольных компьютеров / Чіпсет: Intel Z690 / Форм-фактор: ATX / Тип підтримуваної пам'яті: DDR4 / Підтримка... щедекількох відеокарт: AMD CrossFire / Аудіокодек: Realtek ALC8xx / Роз'єми на платі: SATA 3.0, M.2, USB 3.2 Gen 2 / Роз'єми на задній панелі: Ethernet RJ-45, HDMI, USB 3.1 Gen 2, USB 3.2 Gen 2 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 453 грн. |
ASRock Z690 Phantom Gaming 4Назначение: Для настольных компьютеров / Чипсет: Intel Z690 / Форм-фактор: ATX / Тип поддерживаемой памяти: DDR4 / Поддержка... щенескольких видеокарт: AMD CrossFire / Аудиокодек: Realtek ALC8xx / Разъемы на плате: SATA 3.0, M.2, USB 3.2 Gen 2 / Разъемы на задней панели: Ethernet RJ-45, HDMI, USB 3.1 Gen 2, USB 3.2 Gen 2 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 392 грн. |
Материнська плата ASRock Z690 Phantom Gaming 4Socket 1700 | Чіпсет Intel Z690 | Пам'ять 4 слоти DDR4 5000 MHz, max 128 Гб | Роз'єм M.2 x 3 | Графічний інтерфейс 1xPCI-E 5.... ще0x16, 1xPCI-E 4.0x16 | Відеокарта інтегрована в процесор Intel Виходи для монітора HDMI Підтримка RAID 0/1/5/10 Форм-фактор ATX Pcshop.uaМенше року (Харків) Гарантія: 24 міс. від магазину Поскаржитись | 6 639 грн. |
Материнская плата ASRock z690 Phantom Gaming 4 (Intel z690 Socket 1700 ddrОсобенности:
PCIe 5.0 + монтаж на плате
По сравнению с обычными разъёмами PCIe типа «DIP&raqu Tviy-Dim.comЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 6 761 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія ASRock Phantom (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 7 289 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 159 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, без підсвітки
від 4 033 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4533 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 398 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 4 054 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 3 798 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 6 499 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, без підсвітки
від 7 825 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 736 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 7 371 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 10 250 грн.
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 133 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4066 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, без підсвітки
від 7 421 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 10 903 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 218 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 4 877 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, без підсвітки
від 16 000 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 13 168 грн.
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 460 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 12 920 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
Відеоогляди
Updating BIOS without CPU or gpu, ASROCK Z690 Phantom Gaming 4, how to, step by step 13th gen ready
1 грудня 20223 246 переглядів
ASRock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4 Review
2 червня 20228 275 переглядів
Cheapest Z690 Discussion Z690 Phantom Gaming 4, features, CPU RAM compatibility, bios update Reviewe
4 грудня 20212 074 перегляда
Our First 12th-Gen Intel ITX Build: feat ASRock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4
18 березня 20222 342 перегляда
The Best Z690 Mini-ITX Mothebroard - ASRock Z690 Phantom Gaming-ITX/TB4
14 лютого 202213 862 перегляда
Overview of AsRock Z690 Phantom Gaming 4 motherboard..not unboxing
28 жовтня 20217 111 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 999 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 291 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 158 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 7 930 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 433 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 382 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2