Відеокарта Asus GeForce GT 730 GT730-4H-SL-2GD5
Фото 5 |
Asus GeForce GT 730 GT730-4H-SL-2GD5 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce GT 730 GT730-4H-SL-2GD5
Усі ціни 38 →Відеокарта ASUS GeForce GT 730 2GB GDDR5 (GT730-4H-SL-2GD5) GT730-4H-SL-2G | 3 128 грн. |
Asus GeForce GT 730 Silent loe 2048MB (GT730-4H-SL-2GD5) GT730-4H-SL-2GD5 | 3 179 грн. |
Відеокарта Asus GT730-4H-SL-2GD5 | 3 443 грн. |
Відеокарта Asus GeForce GT730 (GT730-4H-SL-2GD5) | 3 310 грн. |
Видеокарта Asus GeForce GT730 (GT730-4H-SL-2GD5) | 3 291 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →