Відеокарта Asus GeForce GTX 1660 Ti TUF EVO (TUF-GTX1660TI-6G-EVO-GAMING)
Відео 1Фото 15 |
Asus GeForce GTX 1660 Ti TUF EVO 6 ГБ / 1800 МГц 12000 МГц 6 ГБ / 1845 МГц 12000 МГц |
|
Досить популярна ігрова відеокарта початкового рівня, представлена на ринку в 2021 в рамках просунутої лінійки пристроїв The Ultimate Force від Asus. Насамперед важливо відзначити, що це своєрідне перевидання відеокарти зразка 2019 року. Так, в основі Asus GeForce GTX 1660 TUF Gaming EVO знаходиться графічний процесор Nvidia TU116, сконструйований по 12-нм техпроцесу на мікроархітектурі Turing.
Він може похвалитися 1536 потоковими процесорами, а частота роботи сягає 1800 МГц. Виділений виробником обсяг пам'яті становить 6 ГБ типу GDDR6, для передачі даних використовується шина 192 біт. Незважаючи на те, що насправді карта вже не нова, вона цілком здатна забезпечувати комфортну частоту кадрів в іграх зразка до 2021 року, в тому числі і на високих налаштуваннях якості графіки і при FullHD.
Система охолодження товщиною 2,2-слоти має мідні теплові трубки DirectCU II, а також два вентилятори, які відрізняються подвійними кульковими підшипниками і сертифікацією пиленепроникності IP5X. Мастило космічного класу забезпечує підвищену довговічність кулькових підшипників. Також відзначимо, що всі відеокарти цієї серії проходять обов'язкову 144-годинну програму перевірки суворими стрес-тестами, що забезпечує високу надійність продукції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce GTX 1660 Ti TUF EVO
Видеокарта Asus TUF-GTX1660TI-6G-EVO-GAMING | 18 674 грн. |
Відеокарта ASUS TUF-GTX1660TI-6G-EVO-GAMING | 16 603 грн. |
Відеокарта Asus TUF-GTX1660TI-6G-EVO-Gaming | 18 668 грн. |
Модификації Asus GeForce GTX 1660 Ti TUF EVO
Ціни на Asus GeForce GTX 1660 Ti TUF EVO |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce GTX 1660 Ti TUF EVO | від 16 603 грн. | 3 пропозиції | ||
Asus GeForce GTX 1660 Ti TUF EVO OC | від 7 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Asus GeForce GTX 1660 Ti TUF EVO TOP | від 30 028 грн. | 3 пропозиції |