Материнська плата Asus PRIME B550M-A (WI-FI) (90MB14D0-M0EAY0)
Відео 15Фото 7 |
Компактна і добре оснащена microATX материнська плата середнього класу на основі чипсета 2020 року AMD B550 з процесорним роз'ємом AMD AM4. Крім скромних габаритних розмірів, що дозволяють встановлювати її в компактні корпуси формату Minitower, відрізняється наявністю повного набору актуальних системних/периферійних інтерфейсів і бездротового модуля Wi-Fi 6 (802.11 n/ac/ax).
Повністю сумісна з 4/6/8/12/16-ядерними процесорами Ryzen 3/5/7/9 3000 з ядрами Matisse/Matisse Refresh (7 нм) і APU Ryzen 4000 (ядро Renoir, 7 нм). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для створення універсальних домашніх і геймерських конфігурацій c розширеними мережевими можливостями. Материнська плата Asus PRIME B550M-A (WI-FI) обладнана якісною 8-фазною цифровою підсистемою живлення CPU Digi+ Power Control c додатковим алюмінієвим радіатором.
Здатна тривалий час зовсім стабільно працювати під «важкою» многопоточной розрахункової, ігровий або мультимедійної навантаженням. Дозволяє встановлювати до 128 Гб швидкісний оперативної пам'яті DDR4 (4х32Гб), чого цілком достатньо для будь-яких ігор, а також казуальних/професійних додатків. Підтримує підключення двох М. 2 SSD-накопичувачів, причому один з них здатний працювати з інтерфейсом PCI-E Gen 4.0. Просте підключення до кабельних мереж забезпечує LAN-контролер Realtek RTL8111H.
Купити Asus PRIME B550M-A (WI-FI)
Материнська плата Asus Prime B550M-A (WI-FI) Prime B550M-A (WI-FI) | 6 935 грн. |
Материнська плата Asus Prime B550M-A WiFi (90MB14D0-M0EAY0) | 6 932 грн. |
Материнська плата Asus Prime B550M-A Wi-Fi | 7 597 грн. |
Материнская плата Asus Prime B550M-A WiFi (90MB14D0-M0EAY0) | 6 938 грн. |
Модификації Asus PRIME B550M-A (WI-FI)
Ціни на Asus PRIME B550M-A (WI-FI) |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B550M-A | від 3 782 грн. | 63 пропозиції | ||
Asus PRIME B550M-A/CSM | від 3 629 грн. | 53 пропозиції | ||
Asus PRIME B550M-A (WI-FI) | від 6 932 грн. | 4 пропозиції |