Ігровий смартфон Asus ROG Phone 3 Strix 128 ГБ / 12 ГБ
Відео 18Фото 12 | Товар застарів 16 499 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.59; роздільна здатність екрану: 2340x1080 (19.5:9); Захист екрана: Gorilla Glass v6; Співвідношення дисплей/корпус (%): 80; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Snapdragon 865 5G; Процесор (ГГц): 2.84; Графічний процесор: Adreno 650; ОЗП (ГБ): 12; Тип ОЗП: LPDDR5 в списокмої списки |
Asus ROG Phone 3 Strix 128 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.59 ", 2340x1080 (19.5:9), 391 ppi, 144 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 865 5G
Камера:3 модулі, 64 МП, + 13 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:240 г
Задня кришка мерехтить + колір мерехтіння налаштовується в меню. Два стерео динаміка DTS:X. Реверсивна бездротова зарядка потужністю 10 Вт.
Багата комплектація (чохли. бампери, підставки і тд).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Asus ROG (геймерські)
від 35 635 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 3 673 грн.
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 30 215 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 5 178 грн.
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 30 767 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 25 330 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 22 200 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 20 189 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 39 999 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 246 г
від 23 099 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 34 459 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 27 999 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 21 500 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 59 999 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 22 753 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 23 627 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 23 984 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 25 999 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 25 032 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 18 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 28 604 грн.
ігровий, 5G, 6.59 ", 391 ppi, 144 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 240 г
Відеоогляди
ASUS ROG PHONE 3 Strix Edition PERFEITO para FORTNITE !
13 серпня 2020296 831 перегляд
Recensione ASUS ROGPHONE 3 Strix. POTENTERRIMO!
17 серпня 2020164 148 переглядів
ASUS ROG Phone 3 Strix Review!
1 вересня 202039 934 перегляда
Asus Rog Phone 3 Strix Edition
27 серпня 202057 736 переглядів
Asus ROG Phone 3 Strix Edition Unboxing (Miss Tekki Style)
23 серпня 202019 066 переглядів
Asus ROG Phone 3 Strix Edition - Impressions, UI and X-Mode
1 вересня 202019 509 переглядів
Black Shark 3 pro vs ROG Phone 3 Strix full comparison | which one is best?
24 липня 2020210 переглядів
How GTA San Andreas works on Asus Rog Phone 3 Strix Edition – Gameplay Quality Checkup
2 жовтня 2022244 перегляда
PES Mobile Gameplay on Asus Rog Phone 3 Strix Edition – Graphic & Sound Performance Test
2 жовтня 2022264 перегляда
Stumble Guys Gaming Performance Test on ASUS ROG Phone 3 Strix Edition - Gameplay
3 березня 2021111 переглядів
Xiaomi Poco F2 Pro vs Asus ROG Phone 3 Strix // Comparison
9 листопада 2020126 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max vs Asus ROG Phone 3 Strix | Full comparison
10 березня 2021675 переглядів
3DMark Graphics test on Asus rog strix phone 3
19 вересня 2020178 переглядів
NBA Mobile Gameplay on Asus Rog Phone 3 Strix Edition – Gaming Quality Test
2 жовтня 2022137 переглядів
ROG Phone 3 Strix VS Rog Phone 3 | Asus | Comperison | Tech heaven
9 вересня 20221 404 перегляда
League of Legends : Wild Rift on ASUS ROG Phone 3 Strix – Gameplay Check
6 травня 2022412 переглядів
Fortnite Game Test on ASUS ROG Phone 3 Strix – Gameplay / Performance Checkup
6 травня 2022344 перегляда
FIFA Mobile Game Test on Asus Rog Phone 3 Strix Edition – Gameplay / Performance Checkup
30 вересня 2022163 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 688 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 32 420 грн.
камерафон, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 25 054 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 043 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 199 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 699 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 690 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 699 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 429 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 26 180 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 795 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 14 475 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г