Ноутбук Asus VivoBook S15 S533EA [S533EA-DH74-WH]
Відео 3Фото 78 | від 29 321 до 31 827 грн. Порівняти ціни 7 →2021 рікVivoBook S (середній клас)матовийSSD M.2USB4Wi-Fi 6швидка зарядкабрендова акустикапідсвічуваннясканер відбитківхороший sRGB Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 1165G7, 2.8 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 10 Home Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Asus VivoBook S15 S533EA 8
Характеристики
Asus VivoBook S15 S533EA [S533EA-DH74-WH] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus VivoBook S15 S533EA [S533EA-DH74-WH]
Сортувати
Ноутбук Asus VivoBook S15 S533EA (S533EA-DH74-WHCUSTOM) | 29 969 грн. |
ASUS VivoBook S15 S533EA (S533EA-DH74-WH) 16GB/1TB CUSTOM | 29 353 грн. |
Ноутбук ASUS VivoBook S15 S533EA-DH74-WH CUSTOM Dreamy White S533EA-DH74-W | 29 749 грн. |
ASUS VivoBook S15 S533EA (S533EA-DH74-WH) 115667 | 29 321 грн. |
Ноутбук ASUS VivoBook S15 S533EA (S533EA-DH74-WH) (NEW) / 15,6"/IPS/1920x1 | 29 820 грн. |
Ноутбук ASUS VivoBook S15 S533EA (S533EA-DH74-WH) (NEW) / 156"/IPS/1920x10 | 31 827 грн. |
Ноутбук ASUS VivoBook S15 S533EA (S533EA-DH74-WH) 16GB/1TB CUSTOM | 31 408 грн. |
Закрити
це хороший вибір для тих, хто шукає тонкий і легкий ноутбук з високою продуктивністю, яскравим дисплеєм і тривалим часом автономної роботи. Він ідеально підходить для щоденного використання, включаючи роботу, навчання, перегляд фільмів та потокове відео. Витончений дизайн: VivoBook S15 має тонкий і легкий корпус, який легко поміщається в рюкзаку або сумці.
Висока продуктивність: VivoBook S15 оснащений процесором Intel Core i5 11-го покоління, який забезпечує високу продуктивність для виконання широкого спектру завдань. Яскравий дисплей: VivoBook S15 має яскравий дисплей з роздільною здатністю Full HD, який ідеально підходить для перегляду фільмів, потокового відео та роботи з документами. Довгий час автономної роботи: VivoBook S15 має тривалий час автономної роботи до 10 годин, що дозволяє використовувати його протягом усього дня без підзарядки. автономність VivoBook S15 може бути не такою тривалою, як заявлено. Burning Money 2: користуюся Asus VivoBook S15 S533EA більше року |
Не варто своїх коштів.
Використовую 18 місяців, за цю годину встиг розчаруватися. На іграх не тестував. Екран класний, від нього не болять очі.
Зовнішній вигляд + Тонкий + Tach ID працює добре + Вмикається швидко + Батарея тримає добре + Легкий + Клавіатура зручна + Ноут не гріється, не шумить. Заряджається швидко + Для повсякденної роботи – відмінний ноут. Корпус верхньої кришки ненадійний, прогинається.
Яскравості екрану недостатньо на сонці, як і не вистачає гучності звуку. Клавіатура швидко стерла покриття. Екран бажано захистити плівкою. Для починаючого програміста недостатньо потужний, як на мене. Ще один великий мінус – якщо пошкодити ноут, то деталі на нього дорогі чи їх немає. Сергій Парс: користуюся Asus VivoBook S15 S533EA більше року |
Не понятно зачем ставить такой мощный чип и столько памяти в офисное устройство, ведь эта производительность не нужна. Если для игр - то это вообще не про этот ноутбук, он не тянет ничего, и не надейтесь на встроенную графику. СS GO - это абсолютный максимум. Если для дизайна - то екран здесь очень средний и для серьезной работы не подойдет. В итоге если нужно работать в офисе и иногда выполнять средне-тяжелые задачи - можно найти вариант подешевле. А так ноутбук ни туда и ни сюда, ни что-то тяжелое делать не может, а для повседневных задач слишком мощный. Дизайн, память, подсветка клавиатуры, сканер отпечатка, быстрая зарядка Дорого, на тяжелые задачи не способен, темный корпус быстро собирает пыль Владислав Кулаков: користуюся Asus VivoBook S15 S533EA кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо