Материнська плата Asus TUF GAMING B450M-PLUS II (90MB1620-M0EAY0)
Відео 2Фото 7 |
Компактна і доступна ігрова материнська ATX-плата зразка 2021 року з процесорним роз'ємом AMD AM4 і чіпсетом середнього рівня AMD B450. Позиціонується як модель базової цінової категорії з популярного сімейства продуктів для геймінгу Asus the Ultimate Force, орієнтованих на користувачів, що віддають перевагу підвищеній надійності і довговічності при розумній вартості. Материнська плата Asus TUF GAMING B450M-PLUS II повністю підтримує установку 4/6/8/12/16-ядерних процесорів Ryzen 2000/3000/5000 (ядра Vermeer/Matisse — 7 нм або Pinnacle Ridge 12 нм) і гібридних APU Ryzen 2000/3000/4000/5000 з вбудованою графікою AMD Radeon Vega (Raven Ridge/Pinnacle Ridge — 12 нм, Cezanne/renoir — 7 нм).
Підтримує великий об'єм оперативної пам'яті DDR4 (до 128 Гб з частотою до 4400 МГц) і такого масиву цілком достатньо для побутового використання, геймінгу і абсолютної більшості професійних ресурсоємних завдань. Обладнана надійною цифровою 6-фазною підсистемою живлення. Мережеві комунікації забезпечуються GbE LAN-контролером Realtek RTL8111H. для швидкодіючих NVMe SSD-накопичувачів передбачений один порт м.2 (PCI-E Gen3 x4).
Купити Asus TUF GAMING B450M-PLUS II
Усі ціни 75 →Asus TUF Gaming B450M-Plus II (sAM4, AMD B450) | 3 499 грн. |
Материнська плата Asus TUF Gaming B450M-Plus II Socket AM4 | 3 759 грн. |
ASUS TUF GAMING B450M-PLUS II (90MB1620-M0EAY0) | 3 759 грн. |
Материнська плата Asus Tuf Gaming B450M-PLUS II | 3 981 грн. |
Asus Tuf Gaming B450M-PLUS Ii | 3 736 грн. |
Хорша плата, але можна подивитись і на конкурентів 1.зрозумілий біос
2.підтримка ryzen 5000 з біосу 2409 3.usb 3.2 4. гарний вигляд 5.якщо помилки у розгоні то налаштування скинуться після 3 перезавантаження 6.type c 1.pci express 3.0
2.напругу виставляє offset 3.звук не дуже 4.з заводу завишається вольтаж на процесор до 1.35в (ryzen 1600af) 5.b450,бо на b550 можна ставити zen i zen+ (інструкція є в інтернеті,але потрібно мати ще один комп для скачування біосу)https://youtu. Ігор Сербалюк: користуюся Asus TUF GAMING B450M-PLUS II кілька місяців |