Материнська плата Asus TUF GAMING B450M-PRO II (90MB1610-M0EAY0)
Відео 9Фото 7 |
Компактна і збалансована геймерська материнська плата формату microATX на базі чипсета середнього рівня AMD В450 з процесорним роз'ємом AMD AM4. Належить до продуктів 2020 модельного року з популярного ігрового сімейства Asus The Ultimate Force, моделі якого насамперед відрізняються розумною вартістю, високою надійністю і хорошою функціональністю. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії.
Може стати основою продуктивної ігрової системи, багатоцільового домашнього ПК або робочої станції початкового рівня. Компактні габаритні розміри (24,4х24,4 см) дають змогу встановлювати її в порівняно компактні microATX-корпусу формату Mini Tower. Незважаючи на компактний форм-фактор, материнська плата Asus TUF GAMING B450M-PRO II обладнана чотирма роз'ємами для встановлення швидкісних модулів DDR4 з ефективною частотою до 4400 МГц.
Підтримує роботу із значним об'ємом пам'яті до 128 Гб), якого буде більш ніж достатньо для будь-яких актуальних і перспективних ігор, а також ресурсномістких професійних додатків. Роз'єми цифрових інтерфейсів DisplayPort 1.2 і HDMI 2.0 b дають можливість подавати на монітор відеосигнал з вбудованого в процесор графічного ядра Radeon Vega. Два повношвидкісних роз'єма М. 2 підтримують установку швидкодіючих NVMe SSD-накопичувачів.
Купити Asus TUF GAMING B450M-PRO II
Усі ціни 26 →Asus TUF Gaming B450M-Pro II (sAM4, AMD B450) | 3 749 грн. |
Материнська плата Asus TUF GAMING B450M-PRO II | 4 110 грн. |
Материнская плата Asus tuf Gaming B450M-Pro ii (sAM4, amd b450, ddr4) | 4 280 грн. |
Материнская плата ASUS TUF GAMING B450M-PRO II | 4 029 грн. |
Asus TUF GAMING B450M-PRO II | 4 199 грн. |