Материнська плата Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 (90MB1920-M0EAY0)
Відео 8Фото 7 |
Материнська плата з середнього класу з сімейства Asus TUF, побудована на базі чіпсета Intel B660 і розрахована на роботу в тандемі з процесорами Intel Core, Pentium і Celeron 12-го покоління. За своїми функціональними можливостями впритул підібралася до флагманських материнських плат минулих поколінь. Завдяки використанню повноформатної друкованої плати ATX Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 може похвалитися значною кількістю портів і розширень, який включає чотири слоти під ОЗП, 3 роз'єми M.
2 для установки високоточних NVMe накопичувачів, 6 роз'ємів для додаткових корпусних кулерів. А для зв'язку із зовнішнім світом плата обладнана 2.5-гігабітним LAN-контролером від Intel і дводіапазонним бездротовим модулем Wi-Fi 6 (802.11 ax) з підтримкою Bluetooth 5.2. Плюс до всього дана плата підтримує технології Intel Turbo Boost Max, XMP і OptiMem II, а також дає можливість використовувати оверклокерську оперативну пам'ять DDR4 з максимальною частотою 5333 МГц.
Так як модель входить в лінійку Asus The Ultimate Force, при її створенні була використана високоякісна елементна база з акцентом на підвищеній надійності і розширеному термін експлуатації: високотемпературні конденсатори з полімерним електролітом, LowRDS MOSFET, безшумні корпусні дроселі і т. д. А наявна 11-фазна підсистема відмінно підійде для розгону 6 або 8-ядерного процесора калібру Core i7.
Купити Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4
Усі ціни 61 →Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 (s1700, Intel B660) | 7 999 грн. |
Материнська плата Asus TUF Gaming B660-Plus WiFi D4 Socket 1700 | 8 089 грн. |
Материнська плата ASUS TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 (90MB1920-M1EAY0) 90MB | 8 316 грн. |
Материнська плата ASUS TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 (90MB1920-M1EAY0) | 8 316 грн. |
Материнська плата Asus Tuf Gaming B660-PLUS Wifi D4 | 8 826 грн. |
Оплата топ. Але для встановлення процесора 13 покоління потрібно оновити Біос а його як виявляється без процесора 12 покоління оновити не можливо. Промучився 3 дні, доки настроїв. Гарний вигляд, підсвітка. Стара версія BIOS. Багато нюансів. Михаил Олийнык: користуюся Asus TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4 менше місяця |
И на оборот