Материнська плата Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI
Відео 13Фото 9 |
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel B660
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:6000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Всі характеристики
Купити Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI
Усі ціни 59 →Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI (s1700, B660)Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 399 грн. |
Материнська плата Asus TUF Gaming B660M-Plus WiFi Socket 1700ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI поєднує всі основні елементи найновіших процесорів Intel з ігровими функціями і перевіреною н... щеадійністю. Ця материнська плата, розроблена з використанням компонентів військового класу, модернізованого рішення щодо харчування та комплексної системи охолодження, забезпечує надійну та стабільну продуктивність для марафонських ігор. З естетичного погляду TUF GAMING B660M-PLUS WIFI має новий логотип TUF Gaming та прості геометричні елементи дизайну, що відображають надійність та стабільність, характерні для серії TUF Gaming. Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись | 7 703 грн. |
Материнська плата Asus TUF Gaming B660M-Plus Wi-Fi | 7 719 грн. |
Материнська плата ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI s1700 B660 4xDDR5 M.2 HDМіцний. Стабільний. Надійний. ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI увібрала в себе всі найважливіші елементи новітніх процесорів... щеIntel і поєднала їх з ігровими функціями та перевіреною часом довговічністю. Завдяки компонентам військового класу, модернізованій системі живлення та комплексній системі охолодження ця материнська плата забезпечує надійну та стабільну продуктивність для марафонських ігор. З естетичної точки зору, TUF GAMING B660M-PLUS WIFI має новий логотип TUF Gaming і включає в себе прості геометричні елементи дизайну, що відображають надійність і стабільність, які визначають серію TUF Gaming. Висока продуктивність Завдяки вдосконаленим системам живлення та комплексним системам охолодження для процесорів Intel Core 13-го та 12-го поколінь, а також підтримці більш швидкої пам'яті та накопичувачів, материнські плати TUF GAMING серії B660M стануть ідеальною основою для вашої наступної бойової системи з високою кількістю процесорів. DrMOS Вбудовані VRM оснащені 10+1 каскадами живлення DrMOS, які об'єднують MOSFET і драйвери з високим і низьким рівнем виведення в одному корпусі, забезпечуючи потужність і ефективність, яких вимагають процесори Intel Core 13-го і 12-го поколінь. Шестишаровий дизайн друкованої плати Кілька шарів друкованої плати оптимізують керування тепловідведення Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 900 грн. |
ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI s1700 (90MB1AZ0-M1EAY0) | 7 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Asus TUF (The Ultimate Force)
від 16 575 грн.
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 18000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 2 985 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2
від 5 954 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторів
від 6 401 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 6 284 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2000 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 4 640 грн.
зовнішній, 1000 ГБ, M.2, 3D TLC NAND, запис: 1000 МБ/с, читання: 1050 МБ/с, USB C 3.2 gen2, ударостійкий, водонепроникний, гарантія 3 роки
від 41 284 грн.
пам'ять GDDR6, 24 ГБ, 20000 МГц, AMD Radeon RX 7900 XTX, Navi 3X (RDNA 3), HDMI, DisplayPort, підсвічування, 8 + 8 + 8 pin
від 4 635 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 3 807 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 7 709 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 2 997 грн.
вентилятор, на корпус, вентилятор: 3 шт, товщина 25 мм, 1900 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, хаб в комплекте
від 25 869 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2580 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 5 433 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 378 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторів
від 3 909 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, полупассивная СО, гарантія 6 років
від 4 399 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2000 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 39 946 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 9 002 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 783 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 5 698 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
Відеоогляди
Распаковка ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI DDR5 (без комментариев)
14 січня 2023307 переглядів
ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI распаковка.
13 січня 20233 485 переглядів
ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 Motherboard Unboxing and Overview
10 травня 2023901 перегляд
TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 ASUS - UNBOXING!!
12 січня 2023489 переглядів
PC Build i9 12900K, Asus B660M Plus Wifi D4, MSI RTX 2060, Fury 3200Mhz DDR4, AK620, Crucial P5+ 1TB
6 березня 2023714 переглядів
¡La placa del pueblo definitiva! Asus Tuf Gaming B660M Plus Wifi - Review Español - #compragamertv
17 серпня 202222 580 переглядів
i5 12600K | ASUS TUF B660M-PLUS WIFI D4 | 32GB| 500GB SSD #intel #i512600k #asus
22 грудня 2022252 перегляда
Macro view: Features of the Asus Tuf Gaming B660m Plus wifi D4 motherboard
13 лютого 20221 396 переглядів
12th Gen Asus TUF GAMING B660M PLUS D4 Dual PCIe 4 0 M 2 Slots with Flexible Heatsink Tech Land
20 лютого 20222 760 переглядів
ASUS TUF Gaming B660M-Plus WiFi D4 mATX Motherboard - Unboxing and Quick Overview
5 грудня 20227 531 перегляд
Unboxing Asus Tuf Gaming B660m Plus Wifi D4 motherboard, overview of features
13 лютого 20229 360 переглядів
ASUS TUF GAMING B660M PLUS D4 + i5-12400F | L300 Code PC Build
16 квітня 202215 544 перегляда
ASUS TUF Gaming B660 M-PLUS Wifi Intel 12th Generation CPU´s
16 березня 202231 155 переглядів
Як вибрати корпус
Модификації Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI
Ціни на Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 | від 5 920 грн. | 17 пропозицій | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 | від 6 109 грн. | 53 пропозиції | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI | від 7 396 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 109 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 301 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 177 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 3 408 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 930 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 437 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки