Asus TUF Gaming H3
Відео 27Фото 12 |
Asus TUF Gaming H3 |
|
Добротна геймерська гарнітура з міцним оголів'ям з нержавіючої сталі і підтримкою віртуалізації багатоканального просторового звучання. Завдяки незнімному кабелю з роз'ємами 4-pin mini-Jack 3.5 mm і подовжувачу 2х3-pin mini-Jack 3.5 mm ця модель може працювати з персональним комп'ютером, ноутбуком, комп'ютером Apple, багатьма смартфонами, а також ігровими консолями Sony Playstation 4, Xbox 360 і Nintendo Switch.
Позиціонуються виробником як доступний продукт середньої цінової категорії 2019 року, орієнтований на користувачів, що бажають придбати кросплатформену гарнітуру, сумісну з широким асортиментом актуальних ігрових систем. В навушниках Asus TUF Gaming H3 реалізовано більшість інновацій, відомих користувачам по іншим геймерським гарнітурам ASUS, в тому числі герметичні акустичні камери і динаміки Asus Essence, що гарантують потужний басовий звук, що сприяє більш повному зануренню у віртуальний світ.
Хороша пасивна шумоізоляція дає можливість спокійно грати в шумному оточенні. Незнімний конденсаторний односпрямований мікрофон що відключається якісно захоплює голос для спілкування з тіммейтами. Віртуалізація восьмиканального акустичного оточення забезпечується засобами технології Windows Sonic. Вона покращує точність просторового позиціонування джерел звуку, що можна розцінювати як певну ігрову перевагу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus TUF Gaming H3
Усі ціни 52 →Гарнітура ASUS TUF Gaming H3 Black-Silver 90YH025S-B1UA00 | 2 249 грн. |
Навушники Asus TUF Gaming H3 Silver (90YH025S-B1UA00) | 2 249 грн. |
Гарнитура игровая ASUS TUF Gaming H3 Red (90YH02AR-B1UA00) 90YH02AR-B1UA00 | 1 926 грн. |
Гарнітура Asus TUF Gaming H3 Red (90YH02AR-B1UA00) 90YH02AR-B1UA00 | 1 806 грн. |
Наушники Asus Tuf Gaming H3 Silver (90YH025S-B1UA00) | 1 898 грн. |
2 1 2 2 |
Сподобався звук у навушниках, офігенний мікрофон, сильно що на вигляд та в практиці конструкція. Бісити коли м'ятіш мікрофон за допомогою кнопки на навушниках, співрозмовник буде мало не дуже приємний звук. Також мікрофон, а саме відсутність можливості його скласти для зручного транспортування, типу згинати його можна щоб підстроїти під себе, а так ви граєте в рулетку де програш це зламаний мікрофон бо ти його перегнув. Danil Saenko: користуюся Asus TUF Gaming H3 більше року |
ВІДМІННІ ЗА СВОЇ ГРОШІ Все відмінно Мікрофон підглюкує і срань повна Даниил Рябкин: користуюся Asus TUF Gaming H3 більше року |
непогані вуха для ігор непоганий звук, є подовжувач з двома роз'ємами 3.5 для підключення до пк погана якість звуку у мікро, шкірзам ширяє вуха при тривалих сесіях Вадим: користуюся Asus TUF Gaming H3 більше року |