Монітор Asus TUF Gaming VG248Q1B 24 " чорний
Фото 5 |
Asus TUF Gaming VG248Q1B 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:TN+film, відгук 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG248Q1B 24 " чорний
РК монітор Asus TUF Gaming VG248Q1B (90LM0870-B01170) 90LM0870-B01170Ігровий монітор ASUS TUF Gaming VG248Q1B
Домінуйте на полі бою з ігровим монітором ASUS TUF Gaming VG248Q1B. Блискавичний... щечас відгуку матриці подарує вам додаткові частки секунди в динамічних боях. Плавність зображення забезпечить підвищену точність прицілювання, що дасть вам додаткову перевагу над супротивником. Крім того, динамічне зображення та яскраві кольори ще більше занурять вас у гру.
Роздільна здатність Full HD
Приготуйтеся до ще більшої реалістичності та динамічності зображення у форматі Full HD. Ця висока роздільна здатність дозволяє розгледіти найдрібніші деталі сцен у фільмах та оцінити графічну майстерність в іграх. Крім того, шрифти, що відображаються на екрані Full HD, чіткіші, тому погляд на екран не так сильно втомлює очі, як на екранах з нижчою роздільною здатністю.
Частота оновлення 165 Гц
TUF Gaming VG248Q1B пропонує надшвидку частоту оновлення 165 Гц. Цей параметр гарантує, що навіть ігри з найшвидшими діями та найвищими налаштуваннями графіки працюють неймовірно плавно і без жодних затримок. Результат - перевага над конкурентами у FPS-шутерах, гонках, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх.
Надзвичайно низька синхронізація розмиття при русі
Монітор VG248Q1B оснащено новітньою ексклюзивною технологією ASUS Extreme Low Motion Blur. Ця технологія забезпечує значення GTG 0,5 мс для усунення спотворень і ефекту розмиття в русі. Це робить рухомі об'єкти ще чіткішими, а ігровий процес - більш плавним і чуйним.
Дивовижна функціональніст Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 9 290 грн. |
Asus Vg248Q1B (90Lm0870B01170) | 6 636 грн. Під замовлення Див. умови |
Монітор Asus Vg248Q1B (90Lm0870B01170) | 6 478 грн. Під замовлення Див. умови |
ЖК монитор ASUS TUF Gaming VG248Q1B (90LM0870-B01170) 90LM0870-B01170Игровой монитор ASUS TUF Gaming VG248Q1BДоминир Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 9 595 грн. |
РК монітор Asus TUF Gaming VG248Q1B (90LM0870-B01170)Ігровий монітор ASUS TUF Gaming VG248Q1B
Домінуйте на полі бою з ігровим монітором ASUS TUF Gaming VG248Q1B. Блискавичний... щечас відгуку матриці подарує вам додаткові частки секунди в динамічних боях. Плавність зображення забезпечить підвищену точність прицілювання, що дасть вам додаткову перевагу над супротивником. Крім того, динамічне зображення та яскраві кольори ще більше занурять вас у гру. Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 9 589 грн. |
Серія Asus TUF (ігрові)
від 9 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 3 328 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 1 359 грн.
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 8 997 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 2 789 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 6 756 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 815 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 5 999 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 1 599 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 13 909 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 898 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішня звукова карта
від 17 130 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 8 773 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 790 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 10 449 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 26 000 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 8 488 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 4 899 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 0.5 мс, 100 Гц, HDMI, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 18 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 17 110 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 11 180 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 689 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 917 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 590 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 316 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 10 070 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible