Монітор Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " чорний (90LM05X0-B01170)
Відео 12Фото 9 |
Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " чорний
Усі ціни 70 →Монітор ігровий 27" Asus VG279Q1A | 7 499 грн. |
Монитор ASUS 27" VG279Q1A IPS Black 165Hz (90LM05X0-B05170) 90LM05X0-B0517Новинка имеет размер 27 дюймов по диагонали и обладает разрешением 1920x1080 пикселей, что соответствует формату Full HD. Ярк... щеость составляет 250 кд/м2, контрастность — 1000:1. Углы обзора по горизонтали и вертикали достигают 178 градусов. Обеспечивается 72-процентный охват цветового пространства NTSC. Монитор обладает частотой обновления 165 Гц. Время отклика матрицы равно 1 мс. ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись | 7 148 грн. |
Монітор LCD 27" Asus TUF Gaming VG279Q1A 2xHDMI, DP, MM, IPS, 165Hz, 1ms,Усе для комфортної гри TUF Gaming VG279Q1A - це 27-дюймовий геймерський монітор із роздільною здатністю Full-HD (1920x1080),... щевисокою частотою оновлення (165 Гц) і низьким часом відгуку (1 мс за методом MPRT). Серед його переваг - підтримка адаптивної синхронізації FreeSync Premium, яка сприяє плавному відображенню динамічних сцен в іграх і фільмах. 27-дюймова IPS-панель 27-дюймова РК-панель монітора TUF Gaming VG279Q1A, виготовлена за технологією IPS, забезпечує чудове перенесення кольорів і широкі кути огляду — на рівні 178°. Це означає, що зображення не зазнає істотних спотворень кольору при погляді на екран збоку. Частота оновлення екрана - 165 Гц Особливістю монітора TUF Gaming VG279Q1A є підвищена частота оновлення екрана - до 165 Гц, завдяки якій поліпшується плавність відображення динамічних сцен в іграх і фільмах. Плавне відтворення динамічних сцен Технологія мінімізації змазування, розроблена фахівцями ASUS, що отримала назву Extreme Low Motion Blur, дає змогу монітора видавати чіткіше зображення під час показу динамічних сцен у комп'ютерн Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 499 грн. |
Монітор Asus Tuf Gaming VG279Q1A (90LM05X0-B01170)Покриття екрану: антибликовое / Формат зображення: 16:9 / Тип РК-матриці: IPS / Роздільна здатність: Full HD (1920x1080) / Ча... щес реакції, мс: 1 / Кут огляду, гор / верт: 178°/178° / Роз'єми: HDMI, DisplayPort / Частота оновлення екрану, Гц: 165 / Стандарт VESA: 100x100 / Діагональ: 27" Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 342 грн. |
Монитор Asus Tuf Gaming VG279Q1A (90LM05X0-B01170)Покрытие экрана: антибликовое / Формат изображения: 16:9 / Тип ЖК-матрицы: IPS / Разрешение: Full HD (1920x1080) / Время реак... щеции, мс: 1 / Угол обзора, гор / верт: 178°/178° / Разъемы: HDMI, DisplayPort / Частота обновления экрана, Гц: 165 / Стандарт VESA: 100x100 / Диагональ: 27" ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 7 287 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Asus TUF (ігрові)
від 9 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 318 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 1 359 грн.
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 9 049 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 806 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 6 549 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 790 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 13 891 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 789 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 5 691 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 2 898 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішня звукова карта
від 17 130 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 18 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 6 890 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 10 449 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 9 802 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 496 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 25 970 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 8 781 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
Відеоогляди
Цей монітор повинен мати кожен геймер - Огляд Asus TUF Gaming VG279Q1A.
27 листопада 20206 616 переглядів
Обзор ASUS TUF Gaming VG279Q1A
8 лютого 2023713 переглядів
Обзор ASUS TUF Gaming VG279Q1A - 27-дюймовый игровой монитор с IPS-матрицей и частотой 165 Гц
7 січня 20219 933 перегляда
Обзор монитора ASUS TUF GAMING VG279Q1A: Качественный середнячок | Root Nation
14 квітня 202133 958 переглядів
Best Budget Gaming Monitor - ASUS TUF Gaming VG279Q1A Gaming Monitor 27 inch Full HD, IPS, 165Hz IPS
23 вересня 20225 944 перегляда
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor Price In Bangladesh #asusmonitor
29 вересня 2021340 переглядів
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor - Tagalog Review [PH]
29 вересня 202121 808 переглядів
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor Review
13 листопада 2020185 582 перегляда
Asus Tuf Gaming VG279Q1A Gaming Monitor Quick Unbox
3 вересня 20216 447 переглядів
UNBOXING: TUF Gaming Monitor VG279Q1A | IPS Full HD | 165Hz
7 вересня 202217 147 переглядів
Review ASUS TUF Gaming VG279Q1A 27” Gaming Monitor 2021
21 жовтня 2021199 переглядів
ASUS TUF Gaming VG279Q1A 27” Gaming Monitor, 1080P Full HD (Review)
3 лютого 202110 520 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 6 699 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 8 200 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 7 350 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 7 219 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 6 299 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 7 667 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 6 686 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 247 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 8 099 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 8 109 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 7 999 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR