Монітор Asus TUF Gaming VG27AQA1A 27 " чорний (90LM05Z0-B05370)
Відео 2Фото 5 |
Дебютант 2023 випуску компанії Asus - це 27-дюймовий монітор для поціновувачів ігор, який представляє рішення середньої цінової категорії. Модель поповнила фірмову лінійку TUF, яка об'єднує пристрої із швидкою матрицею (в даному випадку 1 мс MPRT), високою частотою оновлення (170 Гц), підтримкою технологій синхронізації – Adaptive-Sync + FreeSync Premium, а також HDR. Додатковими фішками є підтримка численних геймерських функцій, таких як висвітлення темних сцен (Shadow Boost), таймер, приціл, демонстрація в режимі реального часу значень FPS.
Монітор Asus TUF Gaming VG27AQA1A отримав 8-бітну VA-матрицю з роздільною здатністю 2560×1440 пікселів. Прийнятну деталізацію (розмір пікселя 0.23 мм) доповнює гідна пікова яскравість (300 ніт) та хороша статистична контрастність на рівні 3000:1. Зацікавити модель також здатна й інші категорії користувачів, у тому числі учнів та офісних співробітників, оскільки є вбудовані динаміки (два по 2 Вт), екран пройшов сертифікацію TÜV Rheinland, тобто вважається безпечним для зору, а дизайн в цілому можна вважати універсальним — чорний колір, тонкі рамки, окремо винесений блок живлення.
Купити Asus TUF Gaming VG27AQA1A 27 " чорний
Усі ціни 66 →Asus 27" TUF Gaming VG27AQA1A (90LM05Z0-B05370) Black 90LM05Z0-B05370 | 8 999 грн. |
Монитор ASUS 27" VG27AQA1A VA Black 170Hz (90LM05Z0-B05370) 90LM05Z0-B0537 | 8 773 грн. |
Монітор 27" ASUS TUF Gaming VG27AQA1A (90LM05Z0-B05370) 90LM05Z0-B05370 | 9 399 грн. |
Монітор Asus Tuf Gaming VG27AQA1A (90LM05Z0-B05370) | 8 916 грн. |
Монитор Asus Tuf Gaming VG27AQA1A (90LM05Z0-B05370) | 8 916 грн. |