Монітор Asus TUF Gaming VG289Q 28 " чорний (90LM05B0-B01170)
Відео 19Фото 7 |
Високодеталізованих ігровий монітор з 28-дюймовим екраном і 4K-дозволом, поліпшеною передачею кольору, підтримкою виводу зображень з розширеним динамічним діапазоном (HDR), ергономічною підставкою і вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт). Орієнтований на вимогливих користувачів і початківців кіберспортсменів. В основі конструкції монітора Asus TUF Gaming VG289Q використана 10-бітна (8-bit + FRC) IPS-матриця Innolux з роздільною здатністю 3840х2160 і підсвічуванням на білих світлодіодах без неприємного ефекту високочастотного мерехтіння.
Така матриця гарантує чудові кути огляду, хорошу передачу кольору (90% DCI P3) і помірний час відгуку 5 мс GtG. Вражаюче висока деталізація (157 ppi) екрану монітора Asus TUF Gaming VG289Q забезпечує рівну картинку без пікселізації і характерних «драбинок» на похилих лініях. Завдяки підтримці технології HDR і фірмовому режиму Shadow Boost, може ефективно покращувати деталізацію зображення в глибоких тінях. Зручний при багатозадачній роботі в декількох вікнах, хороший при обробці / редагування фото/відеоконтенту і роботі з векторною / растровою графікою. До комп'ютера підключається по цифрових інтерфейсах HDMI 2.0 або Display Port 1.2.
Купити Asus TUF Gaming VG289Q 28 " чорний
Усі ціни 67 →Asus 28" TUF GAMING VG289Q (90LM05B0-B01170) Black 90LM05B0-B01170 | 14 376 грн. |
Монітор 28" ASUS TUF Gaming VG289Q (90LM05B0-B01170) 90LM05B0-B01170 | 13 599 грн. |
Монітор ігровий 28" Asus VG289Q | 13 999 грн. |
Монитор ASUS 28" VG289Q IPS Black (90LM05B0-B01170) 90LM05B0-B01170 | 14 555 грн. |
РК монітор Asus VG289Q (90LM05B0-B01170) | 14 123 грн. |
- якість дисплею
- ціна досить помірна - підтримка кронштейнів VESA 100x100 - відсутнє регулювання висоти
- 60 Гц достатньо для відео та роботи, але хотілося б більше - краще динаміки не додавали б (вони дуже тихі) Alexander Gorbunov: користуюся Asus TUF Gaming VG289Q менше місяця |
Цей монитор ідеально підходить під роботу з Мак ОС.
Шикарні кольори та зернистості не видно навіть при близькому розгляданні.