Монітор Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " чорний
Відео 7Фото 6 |
Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG328H1B 32 " чорний
Усі ціни 13 →ASUS TUF Gaming VG328H1B (90LM0681-B01170)Тип игровой монитор Диагональ 32 " Дисплей Изогнутый экран Радиус кривизны 1500 Тип матрицы *VA Покрытие экрана глянцевое (... щеантибликовое) Разрешение 1920x1080 (16:9) Размер пикселя 0.36 мм Время отклика (GtG) 4 мс Частота смены кадров 165 Гц Угол обзора по вертикали 178 ° Угол обзора по горизонтали 178 ° Яркость 250 кд/м² Статическая контрастность 3 000:1 Подключение Передача видео VGA HDMI 1 шт v 2.0 Megadom.netЗ нами 7 років (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 11 320 грн. |
РК монітор Asus TUF Gaming VG328H1B (90LM0681-B01170)Ігровий монітор ASUS TUF VG328H1B Curved
Домінуйте на полі бою з вигнутим ігровим монітором ASUS TUF VG328H1B Curved. Блис... щекавичний час відгуку матриці подарує вам додаткові частки секунди в динамічних боях. Плавність зображення забезпечить підвищену точність прицілювання, що дасть вам додаткову перевагу над супротивником. Крім того, динамічне зображення та яскраві кольори ще більше занурять вас у гру.
Частота оновлення 165 Гц
Частота оновлення 165 Гц, яку пропонує монітор TUF Gaming VG328H1B, усуває дратівливі ефекти затримки та розмиття екрана. Тож ви зможете отримати перевагу в таких іграх, як FPS-шутери, перегони, стратегії в реальному часі та спортивні ігри. Завдяки такій високій частоті оновлення ви насолоджуватиме Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 11 755 грн. |
Монитор ASUS TUF VG328H1B Curved (90LM0681-B02170) 90LM0681-B02170Ігровий монітор ASUS TUF VG328H1B CurvedДомінуйте на полі бою з вигнутим ігровим монітором ASUS TUF VG328H1B. Блискавичний ча... щес відгуку матриці подарує вам додаткові частки секунди в швидких боях. Гладкість зображення призведе до підвищення точності прицілювання, що дасть вам додаткову перевагу перед супротивником. До того ж динамічне зображення й приголомшливі кольори дадуть вам змогу ще більше Foco.com.uaНовий магазин (Львів) Поскаржитись | 14 650 грн. |
ASUS TUF Gaming VG328H1B (90LM0681-B01170) 90LM0681-B01170 | 15 999 грн. |
РК монітор ASUS TUF Gaming VG328H1B (90LM0681-B01170)Тип ігровий монітор Діагональ 32 " Дисплей Вигнутий екран Радіус кривини 1500 Тип матриці *VA Покриття екрана глянсове (антив... щеідблискове) Роздільна здатність 1920x1080 (16:9) Розмір пікселя 0.36 мм Час відгуку (GtG) 4 мс / від сірого до сірого, 1 мс із технологією MPRT / Частота зміни кадрів 165 Гц Кут огляду по вертикалі 178 ° Кут огляду по горизонталі 178 ° Яскравість 250 кд/м2 Статична контрастність 3 000:1 Oleole.com.uaМенше року (Ковель) Під замовлення Поскаржитись | 13 399 грн. |
ще 8 пропозицій
Серія Asus TUF (ігрові)
від 9 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 318 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 1 217 грн.
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 9 049 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 2 789 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 6 549 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 790 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 13 891 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 803 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 5 691 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 2 898 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішня звукова карта
від 17 130 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 6 790 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 10 449 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 18 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 8 496 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 25 970 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 9 802 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 743 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
Відеоогляди
how to control volume on asus monitor ASUS TUF Gaming VG328H1B
14 грудня 2020143 698 переглядів
ASUS TUF Gaming 32" 1080P Curved Monitor (VG328H1B) - Full HD, 165Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme
27 листопада 2022124 перегляда
ASUS TUF Gaming 32" 1080P Curved Monitor (VG328H1B) - Full HD, 165Hz (Supports 144Hz)
4 грудня 2022192 перегляда
Asus TUF VG328H1B Full HD 31.5” Curved VA LCD Gaming Monitor - Black - Product Overview
13 жовтня 20211 786 переглядів
ASUS TUF Gaming VG328H1B 32" Full HD 1920 x 1080 165Hz (OC) 1ms (MPRT) REVIEW
12 грудня 202026 864 перегляда
ASUS VG328H1B 31.5" Gaming Monitor
23 жовтня 2022203 перегляда
ASUS TUF Gaming VG328H1B – 31.5” Full HD (1920 x 1080), 165Hz (144Hz),
1 листопада 20226 496 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 12 899 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, *VA, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 9 305 грн.
ігровий, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
від 10 226 грн.
ігровий, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
від 11 340 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 8 882 грн.
ігровий, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 250 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 10 956 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 10 220 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 10 680 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 9 999 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 8 999 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 11 990 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR