Материнська плата Asus TUF X299 MARK 1
Відео 10Фото 8 | Товар застарів 11 886 грн. Socket: Intel LGA 2066; Форм-фактор: ATX; Розміри (мм): 305x244; Чипсет: Intel X299; DDR4 (слотів): 8; Форм-фактор слота для пам'яті: DIMM; Частота ОЗП (МГц): 4000; Макс. об'єм пам'яті (ГБ): 128; SATA 3: 8; M.2 роз'єм: 2; Підтримка PCI Express: 3.0; Підтримка CrossFire (AMD) в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Asus TUF X299 MARK 1
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 2066
Чипсет:Intel X299
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 8 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:4000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Активне охолодження M. 2 SSD.
Всі характеристики
Серія Asus TUF (The Ultimate Force)
від 16 575 грн.
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 18000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 2 985 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2
від 5 954 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторів
від 6 401 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 6 283 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2000 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 4 640 грн.
зовнішній, 1000 ГБ, M.2, 3D TLC NAND, запис: 1000 МБ/с, читання: 1050 МБ/с, USB C 3.2 gen2, ударостійкий, водонепроникний, гарантія 3 роки
від 40 899 грн.
пам'ять GDDR6, 24 ГБ, 20000 МГц, AMD Radeon RX 7900 XTX, Navi 3X (RDNA 3), HDMI, DisplayPort, підсвічування, 8 + 8 + 8 pin
від 4 635 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 3 807 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 7 671 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 2 997 грн.
вентилятор, на корпус, вентилятор: 3 шт, товщина 25 мм, 1900 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, хаб в комплекте
від 25 869 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2580 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 5 433 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 378 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторів
від 3 909 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, полупассивная СО, гарантія 6 років
від 4 399 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2000 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 40 299 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 9 002 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 716 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 5 565 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
КомплектуючіВсі комплектуючі для Asus TUF X299 MARK 1 →
Відеоогляди
Asus X299 TUF Review Sabertooth
19 липня 201721 033 перегляда
ASUS TUF X299 Mark 1 - Full Overview
22 липня 201732 193 перегляда
I Made Unsound Financial Decisions....Again (Asus TUF X299 Mark 1 Unboxing)
28 жовтня 20194 490 переглядів
ASUS TUF X299 Mark 1 Motherboard full Overview ( UnBoxing )
23 червня 2018312 переглядів
Pure Unboxing: ASUS TUF X299 MARK 1 Motherboard
15 травня 20183 051 перегляд
Newegg Insider - TUF X299 MARK 1
26 липня 20179 265 переглядів
Build New PC Tuff Asus X299 Mark 1 with Processor i9 7980xe G skill Trident Z Zotac RTX 2080ti 11GB
17 жовтня 2018651 перегляд
Asus X299 STRIX-E & TUF Mark 1 Motherboard Reviews
30 червня 20177 408 переглядів
ASUS TUF X299 MARK 1 Motherboard Review - Best Looking Intel Motherboard?
10 серпня 20177 856 переглядів
Build New PC Tuff Asus X299 Mark 1 with Processor i9 7900x G skill Trident Z Aorus 1080ti Aorus
15 жовтня 2018424 перегляда
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 291 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 158 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 7 930 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 425 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 382 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки