Монітор Asus ZenScreen MB14AHD 14 " чорний
Фото 9 |
Asus ZenScreen MB14AHD 14 " чорний
Діагональ:14 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:800:1
Яскравість:220 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Стілус йде в комплекті.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MB14AHD 14 " чорний
Усі ціни 54 →Asus 14" ZenScreen Ink MB14AHD (90LM063V-B01170) Black 90LM063V-B01170 | 22 984 грн. |
Монітор 14" Asus ZenScreen Ink MB14AHD (90LM063V-B01170) | 23 699 грн. |
Монитор портативный LCD 14" Asus ZenScreen Ink MB14AHD (90LM063V-B01170) 9 | 23 273 грн. |
Монітор портативний 14" ASUS ZenScreen Ink MB14AHD (90LM063V-B01170) 90LM0 | 21 865 грн. |
Монітор Asus ZenScreen Ink MB14AHD (90LM063V-B01170) | 23 076 грн. |
ще 20 пропозицій