Монітор Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " сріблястий
Відео 4Фото 6 |
Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " сріблястий
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:OLED, відгук 1 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Роз'єм 1/4" для приєднання штатива.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " сріблястий
Усі ціни 13 →Монітор 15.6" Asus ZenScreen MQ16AH (90LM07SV-B01170) | 24 799 грн. |
Монитор ASUS ZenScreen MQ16AH | 25 240 грн. |
ASUS ZenScreen MQ16AH (90LM07SV-B01170) | 24 390 грн. |
Портативный монитор ASUS ZenScreen MQ16AH (90LM07SV-B01170) | 19 796 грн. |
Монітор ASUS MQ16AH 15.6" (90LM07SVB01170) | 21 812 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди