Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-G-012 SN 12.5 кВт
Вітчизняна модель газового опалювального котла. Atem Zhytomyr-3 KS-G-012 SN призначена тільки для опалення приміщень, але при цьому потужностей агрегата досить для того, щоб використовувати його на площі аж до 94 м2. Але камера згорання у моделі відкритого типу, тобто необхідний для підтримки горіння повітря вона бере з приміщення. Заявлена виробником максимальна витрата газу становить всього 1,38 м3, що дозволяє зарахувати пристрій до економним рішенням. При цьому загальний ККД тримається на досить високому, як для моделей цього типу, рівні 92 %. Що стосується безпеки експлуатації, то виробником передбачено автоматичне відключення приладу при падінні тиску газу, перегріві води, загасанні полум'я або відсутності тяги.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Купити Atem Zhytomyr-3 KS-G-012 SN 12.5 кВт
Усі ціни 16 →Газовий котел АТЕМ Житомир-3 КС-Г 012 СН | 14 554 грн. |
Газовий котел ATEM Житомир-3 КС-Г-012 СН | 15 419 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-3 КС-Г-012СН 12,5 кВт | 15 117 грн. |
Котел газовий димохідний Житомир-3 КС-Г-012 СН (задній димохід) | 15 117 грн. |
Котел газовий димохідний Житомир-3 КС-Г-012 СН (верхній димохід) | 15 117 грн. |
Іноді дорогі та наворочені котли з конденсаційною системою теплосьема та офігительним ККД ставити сенсу немає. Саме така ситуація склалася у мене в майстерні. Це не окрема будівля, а прибудова на 66 квадратних метрів. Але приєднатися до будинкової системи опалення неможливо, господарі цього не хочуть. Працюю я в ній 2-3 рази на тиждень, решту часу з понеділка по суботу тут працюють два мої наймані працівники. Ось вони цим котлом і гріються. Це максимально простий та недорогий котел від вітчизняного виробника. Гріє добре, принаймні, поки новий і теплообмінник сажею не заріс. Щоправда, тут є спеціальні турбулізатори і обіцяно, що вся сажа сідатиме лише на них, а не на теплообмінник. Але ефективність такої конструкції покаже час. Котел встановлюється на підлогу, причому розміри цілком прийнятні і занадто багато місця не займає. На відміну від багатьох імпортних конструкцій, адаптований до наших умов, тобто може працювати за зниженого тиску природного газу. Однак про безпеку виробник теж добре подумав і при дійсно сильному провалі тиску в газовій магістралі захисний клапан таки спрацює. Котел оснащений якісним мікрофакельним пальником від італійської фірми Полідоро - провідного виробника такого обладнання. Оскільки це модель з природним видаленням продуктів згоряння, то для неї знадобився спеціальний димар. Щоб не втомлювати подробицями скажу, що вимоги до димоходу наведені в інструкції і вони займають 3-листи, заповнені дрібним шрифтом. Так що зробити в правильному місці і правильної висоти виявилося не так просто |
Модификації Atem Zhytomyr-3 KS-G-012 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-3 KS-G-012 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-3 KS-G-007 SN 7 кВт | від 11 690 грн. | 14 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-G-010 SN 10 кВт | від 13 689 грн. | 15 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-G-012 SN 12.5 кВт | від 14 554 грн. | 16 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-G-015 SN 16 кВт | від 15 754 грн. | 13 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-G-020 SN 22.5 кВт | від 15 754 грн. | 11 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-G-025 SN 26 кВт | від 18 972 грн. | 5 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-G-030 SN 31.5 кВт | від 22 191 грн. | 6 пропозицій |