Осушувач повітря Atika ALE 800 N (303996)
Відео 1Фото 4 |
Atika ALE 800 N
Тип:промисловий, до 120 м²
Продуктивність:80 л/добу
Повітряний потік:680 м³/год
Потужність:870 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики ALE 800 N
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Atika ALE 800 N
Ціни на Atika ALE 800 N |
---|---|---|---|---|
Atika ALE 300 N | від 44 321 грн. | 2 пропозиції | ||
Atika ALE 500 N | від 48 503 грн. | 2 пропозиції | ||
Atika ALE 600 N | від 90 405 грн. | 2 пропозиції | ||
Atika ALE 800 N | від 74 579 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →