Конвектор Atlantic F119 Design 1500W 1.5 кВт (F119 CMG TLC/M2 1500W)
Відео 7Фото 2 |
Atlantic F119 Design 1500W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic F119 Design 1500W 1.5 кВт
Усі ціни 25 →Конвектор Atlantic F119 CMG TLC/M2 1500 Вт 500073 | 4 039 грн. |
Конвектор электрический Atlantic F119 CMG TLC/M2 1500W 500073 | 4 039 грн. |
ATLANTIC F119 CMG TLC/M2 1500W | 3 842 грн. |
Електроконвектор Atlantic F119 CMG TLC/M2 1500W 500073 | 4 039 грн. |
Електричний конвектор Atlantic F119 CMG TLC/M2 1500W 500073 | 4 039 грн. |
ще 20 пропозицій
Ще не користувався, але хочу додати, що гарантія згідно з документами на 2 роки, а не на 5, як це скрізь заявлено. На гарячій лінії (0 800 500 885) кажуть що має бути ще якийсь гарантійний папірець, але він часто губиться, вони про це знають і запевняють, що нікому в гарантії через це не відмовляють і розмови записуються (якби це я з записую і зможу їм потім пред'явити =D) і що гарантія дійсно 5 років. Вірити чи ні - вам вирішувати, мене не переконали ще не користувався гарантійний рядок не відповідає заявленому Антон: користуюся Atlantic F119 Design 2000W менше місяця |
Якість складання вражає надійністю. Стильний дизайн та компактний розмір роблять його практично непомітним в інтер'єрі. Блок управління дуже зручний – просто потрібно вибрати один з режимів. Я люблю коли вдома тепло, тому виставляю 20 градусів та режим “комфорт”. У цьому режимі конвектор автоматично утримує встановлену температуру. У період моїх відпусток та відряджень користуюся режимом "Антизамерзання" - конвектор підтримує температуру 7 градусів. Крім того, ця модель захищена від перегріву та попадання бризок. Можна поставити і у ванній кімнаті. Мій встановлений у вітальні на стіні, але ще є варіант докупити ніжки та зробити його мобільним. З недоліків можу тільки сказати, що кілька разів перегрівалася вилка через перепади напруги. Якість складання надійна. Стильний дизайн та компактний розмір. Блок керування дуже зручний. Ця модель захищена від перегріву та попадання бризок. Можна поставити і у ванній кімнаті. Існує кілька функціональних режимів роботи. Пару разів перегрівалася вилка через перепади напруги. Юлия: користуюся Atlantic F119 Design 2000W кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Atlantic F119 Design 1500W
Ціни на Atlantic F119 Design 1500W |
---|---|---|---|---|
Atlantic F119 Design 500W 0.5 кВт | від 3 047 грн. | 20 пропозицій | ||
Atlantic F119 Design 1000W 1 кВт | від 3 455 грн. | 23 пропозиції | ||
Atlantic F119 Design 1500W 1.5 кВт | від 3 735 грн. | 25 пропозицій | ||
Atlantic F119 Design 2000W 2 кВт | від 3 849 грн. | 29 пропозицій | ||
Atlantic F119 Design 2500W 2.5 кВт | від 4 595 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →