Конвектор Atlantic F119 Design 2000W 2 кВт (F119 CMG TLC/M2 2000W)
Відео 7Фото 2 |
Atlantic F119 Design 2000W |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic F119 Design 2000W 2 кВт
Усі ціни 29 →Конвектор электрический Atlantic F119 CMG TLC/M2 2000W 500076 | 4 309 грн. |
ATLANTIC F119 CMG TLC/M2 2000W | 4 099 грн. |
Електроконвектор Atlantic F119 CMG TLC/M2 2000W 500076 | 4 309 грн. |
Електричний конвектор Atlantic F119 CMG TLC/M2 2000W (500076) 500076 | 4 309 грн. |
ATLANTIC F119 CMG TLC/M2 2000W | 4 099 грн. |
Ще не користувався, але хочу додати, що гарантія згідно з документами на 2 роки, а не на 5, як це скрізь заявлено. На гарячій лінії (0 800 500 885) кажуть що має бути ще якийсь гарантійний папірець, але він часто губиться, вони про це знають і запевняють, що нікому в гарантії через це не відмовляють і розмови записуються (якби це я з записую і зможу їм потім пред'явити =D) і що гарантія дійсно 5 років. Вірити чи ні - вам вирішувати, мене не переконали ще не користувався гарантійний рядок не відповідає заявленому Антон: користуюся Atlantic F119 Design 2000W менше місяця |
Якість складання вражає надійністю. Стильний дизайн та компактний розмір роблять його практично непомітним в інтер'єрі. Блок управління дуже зручний – просто потрібно вибрати один з режимів. Я люблю коли вдома тепло, тому виставляю 20 градусів та режим “комфорт”. У цьому режимі конвектор автоматично утримує встановлену температуру. У період моїх відпусток та відряджень користуюся режимом "Антизамерзання" - конвектор підтримує температуру 7 градусів. Крім того, ця модель захищена від перегріву та попадання бризок. Можна поставити і у ванній кімнаті. Мій встановлений у вітальні на стіні, але ще є варіант докупити ніжки та зробити його мобільним. З недоліків можу тільки сказати, що кілька разів перегрівалася вилка через перепади напруги. Якість складання надійна. Стильний дизайн та компактний розмір. Блок керування дуже зручний. Ця модель захищена від перегріву та попадання бризок. Можна поставити і у ванній кімнаті. Існує кілька функціональних режимів роботи. Пару разів перегрівалася вилка через перепади напруги. Юлия: користуюся Atlantic F119 Design 2000W кілька місяців |
HD-дизайн лицьової панелі
Інноваційна серія французьких електричних конвекторів F119 Design відрізняється фірмовим дизайном лицьової панелі HD, що має вигнутий назовні профіль. Завдяки такому рішенню збільшується поверхня тепловіддачі без зміни характеристик потужності, що дозволяє заощадити до 15% електроенергії. Конвектор Atlantic F119 Design 2000W в базовому варіанті призначений для настінного монтажу за допомогою комплектного кронштейна. У вихідній комплектації прилад поставляється без ніжок, але їх можна купити окремо для підлогової установки. Під металевим кожухом приладу знаходиться закритий П-подібний нагрівальний елемент з алюмінієвим дифузором потужністю 2 кВт, швидко і ефективно розподіляє тепло по всій поверхні. Конвектор оснащений функцією автоматичного відключення при перегріванні і перекиданні, а також опцією чергового опалення під час вашої тривалої відсутності в приміщенні. Модель захищена від випадкового попадання вологи по класу IP24.
Точний електронний термостат
Електронна панель управління з індикацією нагріву і прецизійним термостатом, розміщена на верхній частині кожуха, дозволяє легко налаштувати комфортну температуру. Для регулювання температури використовується коліщатко з цифровими мітками градусів нагріву, а включення приладу і вибір робочого режиму здійснюється слайдерним перемикачем. Користувачеві доступні режими "Комфорт», «економ» (на 3 – 4 °C нижче комфортної температури), "антизамерзання" і режим програмування власних налаштувань. Виробник також передбачив можливість блокування панелі управління від випадкової зміни виставлених налаштувань. Але для цього необхідно мати доступ до задньої панелі, що не зовсім зручно при настінному монтажі. Модель отримала фірмову 2-річну гарантію, яка дозволяє не хвилюватися про те, що при виникненні проблем ви залишитеся без тепла. На вітчизняному ринку обігрівачів замість міжнародної назви моделі Atlantic F119 Design 2000W прийнята альтернативна маркування виробу — Atlantic F119 CMG TLC/M2 2000W.
Модификації Atlantic F119 Design 2000W
Ціни на Atlantic F119 Design 2000W |
---|---|---|---|---|
Atlantic F119 Design 500W 0.5 кВт | від 3 047 грн. | 20 пропозицій | ||
Atlantic F119 Design 1000W 1 кВт | від 3 455 грн. | 23 пропозиції | ||
Atlantic F119 Design 1500W 1.5 кВт | від 3 735 грн. | 25 пропозицій | ||
Atlantic F119 Design 2000W 2 кВт | від 3 849 грн. | 29 пропозицій | ||
Atlantic F119 Design 2500W 2.5 кВт | від 4 595 грн. | 20 пропозицій |