Душова кабіна ATLANTIS A-68 80x80 кутова
Фото 3 |
ATLANTIS A-68 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS A-68 80x80 кутова
Душова кабіна Atlantis 80х80 (Профіль - сатин, скло - матове) A 068P AT-A0 | 7 600 грн. |
Душова кабіна ATLANTIS A-68P 80х80х193 AT-A068P | 7 600 грн. |
Душова кабіна ATLANTIS A-68P 80х80х193 A-68 | 7 600 грн. |
Душова кабіна Atlantis 80х80 (Профіль - сатин, скло - матове) A 068P AT-A0 | 7 600 грн. |
anonim
24 жовтня 2014, 12:01
Комплектующие #
В комплект входит сифон и все необходимое для установки кабины?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →