Душовий бокс ATLANTIS AKL-120P Eco XL 120x80 ліва
Фото 5 |
ATLANTIS AKL-120P Eco XL 120x80 ліва 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS AKL-120P Eco XL 120x80 ліва
Душовий бокс Atlantis 120x80 (Профіль - сатин, скло - матове) AKL 120P ECO | 15 800 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 120P EKO XL L 120х80х225 AT-AKL120PECOXLL | 15 800 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 120P EKO XL L 120х80х225 | 15 800 грн. |
Душевой бокс ATLANTIS AKL (120х80х215) AKL 120P ECO XL L | 15 800 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 120P EKO XL L 120х80х225 | 15 800 грн. |
Модификації ATLANTIS AKL-120P Eco XL
Ціни на ATLANTIS AKL-120P Eco XL |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS AKL-120P Eco XL 120x80 ліва | від 15 800 грн. | 5 пропозицій | ||
ATLANTIS AKL-120P Eco XL 120x80 права | від 15 800 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →