Душова кабіна ATLANTIS JL-142 120x80 ліва
Фото 2 |
ATLANTIS JL-142 L 120x80 ліва 120x80 права |
|
Піддон продається окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS JL-142 120x80 ліва
Душова кабіна Atlantis JL-142 120х80х204 + піддон ліва AT-JL142 | 14 800 грн. |
Душова кабіна Atlantis JL-142 120х80х204 + піддон ліва JL-142 + поддон лев | 14 800 грн. |
Душова кабіна Atlantis JL-142 120х80х204 + піддон ліва JL-142 + поддон лев | 14 800 грн. |
Модификації ATLANTIS JL-142
Ціни на ATLANTIS JL-142 |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS JL-142 120x80 ліва | від 14 800 грн. | 3 пропозиції | ||
ATLANTIS JL-142 120x80 права | від 14 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →