Душова кабіна ATLANTIS JL-14 120x80
Фото 6 |
ATLANTIS JL-142 |
|
Додатково може комплектуватися піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS JL-14 120x80
Душова кабіна Atlantis 120х80 (Профіль - хром, скло - прозоре) JL-142 з пі | 14 800 грн. |
Душевая кабина ATLANTIS (120х80х190) JL-142 | 14 800 грн. |
Душова кабіна Atlantis 120х80 (Профіль - хром, скло - прозоре) JL-142 з пі | 14 800 грн. |
Душова кабіна Atlantis 120х80 (Профіль - хром, скло - прозоре) JL-142 без | 11 800 грн. |
Душова кабіна Atlantis 120х80 (Профіль - хром, скло - прозоре) JL-142 без | 11 800 грн. |
Модификації ATLANTIS JL-14
Ціни на ATLANTIS JL-14 |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS JL-14 100x80 | від 11 800 грн. | 3 пропозиції | ||
ATLANTIS JL-14 110x80 | від 11 800 грн. | 3 пропозиції | ||
ATLANTIS JL-14 110x90 | від 17 600 грн. | 1 пропозиція | ||
ATLANTIS JL-14 110x100 | від 15 200 грн. | 1 пропозиція | ||
ATLANTIS JL-14 120x80 | від 11 800 грн. | 5 пропозицій | ||
ATLANTIS JL-14 120x100 | від 19 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →