Газовий котел ATON Atmo 25EM 25 кВт
ATON Atmo 25EM 25 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 135 мм
Всі характеристики
Характеристики Atmo 25EM
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATON Atmo 25EM 25 кВт
Усі ціни 6 →Газовый котел ATON Atmo 25ЕM | 18 863 грн. |
Газовий котел ATON Atmo 25ЕМ | 17 634 грн. |
Котел газовий ATON Atmo 25ЕМ | 17 600 грн. |
Димохідний газовий котел ATON ATMO 25ЕМ | 18 556 грн. |
Котел газовий ATON Atmo 25ЕМ | 18 832 грн. |
Котел газовий АТОН Atmo 25ЕМ | 19 675 грн. |
Модификації ATON Atmo 25EM
Ціни на ATON Atmo 25EM |
---|---|---|---|---|
ATON Atmo 8EM 8 кВт | від 10 370 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 10EM 10 кВт | від 11 190 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 12.5EM 12.5 кВт | від 12 570 грн. | 12 пропозицій | ||
ATON Atmo 16EM 16 кВт | від 13 490 грн. | 10 пропозицій | ||
ATON Atmo 20EM 20 кВт | від 15 050 грн. | 8 пропозицій | ||
ATON Atmo 25EM 25 кВт | від 17 600 грн. | 6 пропозицій | ||
ATON Atmo 30EM 30 кВт | від 20 646 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →