Фарбопульт Auarita F-75G-1.5
Auarita F-75G-1.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita F-75G-1.5
Усі ціни 6 →Краскопульт пневматический Auarita (F-75G-1.5) | 512 грн. |
Фарбопульт AUARITA пневматичний тип HP верхній металевий бачок, діаметр фо | 512 грн. |
Краскопульт HP 1,5мм, верх. м/б AUARITA F-75G-1.5 | 502 грн. |
Фарбопульт Auarita пневматичний тип HP 1.5 мм (F-75G-1.5) | 512 грн. |
Краскопульт пневматичний тип HP верхній металевий бачок, діаметр форсунки- | 512 грн. |
Краскопульт HP 1,5 мм, верх. м/б AUARITA F-75G-1.5 | 512 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →