Фарбопульт Auarita H-827-1.4
Відео 4Фото 6 |
Auarita H-827-1.4 сопло 1.3 ммсопло 1.4 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita H-827-1.4
Краскопульт пневматический в наборе Auarita (KIT-H-827-1.4-1.7) | 1 465 грн. |
Набір фарбувальний пневматичний H-827 з регулятором повітря, тип HVLP верх | 1 465 грн. |
Набір пневматичний фарбувальний H-827 з регулятором повітря, тип HVLP верх | 1 465 грн. |
Набір фарбувальний пневматичний AUARITA KIT-H-827-1.4-1.7 | 1 465 грн. |
Відеоогляди
Модификації Auarita H-827-1.4
Ціни на Auarita H-827-1.4 |
---|---|---|---|---|
Auarita H-827-1.3 | від 1 790 грн. | 5 пропозицій | ||
Auarita H-827-1.4 | від 1 465 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →