Фарбопульт Auarita H-827B-2.0
Auarita H-827B-2.0 |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita H-827B-2.0
Усі ціни 7 →Краскопульт пневматический Auarita (H-827B-2.0) | 990 грн. |
Фарбопульт HVLP AUARITA (H-827B-2.0) | 990 грн. |
Пневмокраскопульт HVLP 2,0мм, верх. п/б 600мл AUARITA H-827B-2.0 | 990 грн. |
Фарбопульт Auarita пневматичний Тип HVLP Пластиковий бачок 600 мл Форсунка | 749 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-2,0 мм | 990 грн. |
Краскопульт пневматичний HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-2,0мм AUARI | 990 грн. |
Пневмокраскопульт HVLP 2,0 мм, верх. п/б 600мл AUARITA H-827B-2.0 | 990 грн. |
Модификації Auarita H-827B-2.0
Ціни на Auarita H-827B-2.0 |
---|---|---|---|---|
Auarita H-827B-1.3 | від 804 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita H-827B-1.4 | від 804 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita H-827B-1.7 | від 941 грн. | 8 пропозицій | ||
Auarita H-827B-2.0 | від 749 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita H-827B-2.5 | від 941 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →