Фарбопульт Auarita H-970P-2.0
Відео 1Фото 12 |
Auarita H-970P-2.0 |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita H-970P-2.0
Усі ціни 6 →Краскопульт пневматический Auarita (H-970P-2.0) | 963 грн. |
Пневмокраскопульт HVLP 2,0мм, верх. п/б 600мл AUARITA H-970P-2.0 | 963 грн. |
Пневмокраскопульт HVLP 2,0мм, верх. п/б 600мл AUARITA H-970P-2.0 | 944 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-2,0 мм | 963 грн. |
Краскопульт пневматичний HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-2,0мм AUARI | 963 грн. |
Пневмокраскопульт HVLP 2,0 мм, верх. п/б 600мол AUARITA H-970P-2.0 | 963 грн. |
Відеоогляди
Модификації Auarita H-970P-2.0
Ціни на Auarita H-970P-2.0 |
---|---|---|---|---|
Auarita H-970P-1.3 | від 915 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita H-970P-1.4 | від 915 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita H-970P-1.8 | від 915 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita H-970P-2.0 | від 944 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita H-970P-2.5 | від 915 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →