Фарбопульт Auarita L-897-1.3
Auarita L-897-1.3 сопло 1.3 ммсопло 1.8 мм |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita L-897-1.3
Усі ціни 6 →Краскопульт пневматический Auarita (L-897-1.3) | 2 114 грн. |
Фарбопульт пневматичний AUARITA LVLP d1,3мм (L-897-1.3) | 2 114 грн. |
Пистолет покрасочный пневматический LVLP верх. п/б, 1,3мм AUARITA L-897-1. | 2 008 грн. |
Фарбопульт Auarita пневматичний тип LVLP 1.3 мм (L-897-1.3) | 2 114 грн. |
Краскопульт пневматичний тип LVLP верхній пластиковий бачок, діаметр форсу | 2 114 грн. |
Пістолет фарбувальний пневматичний LVLP верх. п/б, 1,3мм AUARITA L-897-1.3 | 2 114 грн. |
Відеоогляди
Модификації Auarita L-897-1.3
Ціни на Auarita L-897-1.3 |
---|---|---|---|---|
Auarita L-897-1.3 | від 2 008 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita L-897-1.8 | від 2 072 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →