Фарбопульт Auarita L-897-1.8M
Відео 3Фото 4 |
Auarita L-897-1.8M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita L-897-1.8M
Краскопульт пневматический Auarita (L-897-1.8M) | 2 169 грн. |
Фарбопульт пневматичний AUARITA LVLP d1,8мм (L-897-1.8M) | 2 169 грн. |
Пистолет покрасочный пневматический LVLP верх. м/б, 1,8мм AUARITA L-897-1. | 2 061 грн. |
Краскопульт пневматичний тип LVLP верхній металевий бачок, діаметр форсунк | 2 169 грн. |
Пістолет фарбувальний пневматичний LVLP верх. м/б, 1,8мм AUARITA L-897-1.8 | 2 169 грн. |
Відеоогляди
Модификації Auarita L-897-1.8M
Ціни на Auarita L-897-1.8M |
---|---|---|---|---|
Auarita L-897-1.3M | від 2 126 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita L-897-1.4M | від 2 126 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita L-897-1.8M | від 2 061 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →