Фарбопульт Auarita PT-29B-1.3
Auarita PT-29B-1.3 |
|
Два сопла і резервуара на одному пістолеті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita PT-29B-1.3
Усі ціни 8 →Краскопульт пневматический Auarita (PT-29B-1.3) | 6 034 грн. |
Фарбопульт AUARITA HVLP (PT-29B-1.3) | 6 034 грн. |
Фарбопульт пневматичний AUARITA HVLP d1 3мм (PT-29B-1.3) | 6 034 грн. |
Пистолет покрасочный пневматический HVLP 1,3 (2 бачка, 2 форсунки) AUARITA | 5 732 грн. |
Фарбопульт Auarita пневматичний тип HVLP 2 х 1.3 мм (PT-29B-1.3) | 6 034 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →