Фарбопульт Auarita PT-8-2.0
Фото 3 |
Auarita PT-8-2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita PT-8-2.0
Краскопульт пневматический с красконагнетательным баком Auarita (PT-8-2.0) | 6 166 грн. |
Червонокогнітальний бак 8л з фарбопультом в комплекті AUARITA (PT-8-2.0) | 6 166 грн. |
Червонокогнітальний бак 8л з фарбопультом в комплекті AUARITA PT-8-2.0 (10 | 6 166 грн. |
Бак нагнітальний пневматичний 8л з фарбопультом AUARITA PT-8-2.0 | 6 166 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →