Фарбопульт Auarita ST-2000-1.3LM
Auarita ST-2000-1.3LM |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita ST-2000-1.3LM
Усі ціни 6 →Краскопульт пневматический Auarita (H-2002-1.3LM) | 2 510 грн. |
Краскораспылитель пневматический LVMP верх. п/б 600мл, 1,3мм AUARITA H-200 | 2 385 грн. |
Фарбопульт пневматичний Auarita LVMP бачок 600 мл, форсунка — 1.3 мм (H-20 | 2 510 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3 мм | 2 510 грн. |
Краскопульт пневматичний LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3мм (ST-2 | 2 510 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач LVMP верх. п/б 600мл, 1,3 мм AUARITA H-2002-1 | 2 510 грн. |
Модификації Auarita ST-2000-1.3LM
Ціни на Auarita ST-2000-1.3LM |
---|---|---|---|---|
Auarita ST-2000-1.3LM | від 2 385 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita ST-2000-1.4LM | від 2 385 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita ST-2000-1.8LM | від 2 385 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →