Фарбопульт Auarita ST-2000-1.4LM
Auarita ST-2000-1.4LM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita ST-2000-1.4LM
Усі ціни 6 →Краскопульт пневматический Auarita (H-2002-1.4LM) | 2 510 грн. |
Краскораспылитель пневматический LVMP верх. п/б 600мл, 1,4мм AUARITA H-200 | 2 385 грн. |
Фарбопульт пневматичний Auarita LVMP бачок 600 мл, форсунка — 1.4 мм (H-20 | 2 510 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4 мм | 2 510 грн. |
Краскопульт пневматичний LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4мм (ST-2 | 2 510 грн. |
Фарборозпилювач пневматичний LVMP верх. п/б 600мл, 1,4мм AUARITA H-2002-1. | 2 510 грн. |
Модификації Auarita ST-2000-1.4LM
Ціни на Auarita ST-2000-1.4LM |
---|---|---|---|---|
Auarita ST-2000-1.3LM | від 2 385 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita ST-2000-1.4LM | від 2 385 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita ST-2000-1.8LM | від 2 385 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →