Фарбопульт Auarita ST-3000-1.3LM
Auarita ST-3000-1.3LM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita ST-3000-1.3LM
Усі ціни 7 →Краскопульт пневматический Auarita (ST-3000-1.3LM) | 2 587 грн. |
Фарбопульт LVMP AUARITA (ST-3000-1.3LM) | 2 587 грн. |
Фарбопульт пневматичний AUARITA LVMP 600мл d1,3мм (ST-3000-1.3LM) | 2 587 грн. |
Пневмораспылитель LVMP верх. п/б 600мл, 1,3мм AUARITA ST-3000-1.3LM | 2 535 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3 мм | 2 587 грн. |
Краскопульт пневматичний LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3мм AUARI | 2 587 грн. |
Пневмораспылитель LVMP верх. п/б 600мл, 1,3 мм AUARITA ST-3000-1.3 LM | 2 587 грн. |
Модификації Auarita ST-3000-1.3LM
Ціни на Auarita ST-3000-1.3LM |
---|---|---|---|---|
Auarita ST-3000-1.3LM | від 2 535 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita ST-3000-1.4LM | від 2 458 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita ST-3000-1.8LM | від 2 535 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →